Menu Zamknij
BUCIOREK

Zapraszamy do naszego sklepu z wyselekcjonowanym obuwiem dla dzieci BUCIOREK. Współdzielimy lokal, na miejscu mamy do dyspozycji prawidłowo skonstruowane obuwie, wkładki korekcyjne czy obuwie ortopedyczne seryjne i na miarę.

Dbamy o zdrowie małych stóp oraz poprawę świadomości rodziców w zakresie właściwego doboru obuwia. Chcemy oferować najlepsze jakościowo i konstrukcyjnie obuwie, wspierając się wiedzą i doświadczeniem z zakresu długoletnich komputerowych badań i pomiarów stóp dziecięcych.

Doświadczenie 

Badamy rocznie ok. 700 pacjentów, z czego ponad połowa to dzieci. Mamy olbrzymi „materiał” do analizy. Dzięki temu możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski i zwracać uwagę na wszelkie aspekty DOBRYCH BUTÓW, które zamawiamy do BUCIORKA i oferować je z czystym sumieniem młodym klientom. NIE MA W BUCIORKU BUTÓW ŹLE SKONSTRUOWANYCH, które mogą zrobić krzywdę rozwijającym się dzieciakom !

Każdy but, przed zamówieniem do sklepu przechodzi przez nasze ręce i po akceptacji może być „postawiony” na półkę.

Profesjonalizm i wiedza  

Obecnie na rynku obuwia dziecięcego mamy do czynienia w większości z obuwiem o wadliwej konstrukcji, słabej jakości wykonania i użytych materiałów. Chcemy temu zaradzić i zaproponować profesjonalne podejście do doboru obuwia i najlepszej jakości produkty. Wszystkie nasze działanie i decyzje są poparte wiedzą i doświadczeniem: Jowity – specjalistki m.in. od indywidualnego doboru obuwia, użytych materiałów, konstrukcji ortopedycznej oraz Piotra – mgr fizjoterapii, specjalizującego się od wielu lat w komputerowej diagnostyce stóp i postawy ciała

Pomiary i odpowiedzialność za stopy

Sklep BUCIOREK.PL oferuje obuwie renomowanych polskich i światowych producentów, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Z uwagi na fakt, że dobór właściwego obuwia jest skomplikowanym procesem, który MUSI być poprzedzony dokonaniem dokładnych pomiarów stóp ( długość, szerokość przodostopia, szerokość pięty, kątowe ustawienie kości piętowych itp. ) oraz wnętrza butów. Oczywiście na miejscu można dokonać tych pomiarów oraz ocenić ” na żywo ” stopy przez profesjonalistę.

ZAWSZE trzeba dokonać dokładnych pomiarów obu stóp ( bardzo często są różnice pomiędzy stopami ) oraz wnętrza obuwia w centymetrach!

Zapraszamy na naszą stronę: www.buciorek.pl

Zapraszamy na nasz profil facebook`owy