Menu Zamknij

MISJA

Naszą misją jest dbanie o zdrowie i komfort stóp dorosłych i dzieci, utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz poprawa świadomości i edukacja w zakresie właściwego doboru obuwia.


Szczególnie wrażliwe na każdą dysfunkcję lub asymetrię są młode, rozwijające się organizmy. Dlatego precyzyjnie diagnozujemy i wprowadzamy ewentualne korekcje u dzieci młodszych i starszych.

U dorosłych mamy zmiany utrwalone, lecz po diagnostyce i stwierdzeniu dysfunkcji szukamy rozwiązań korekcyjnych na stałe.

Wszystko odbywa się zawsze w połączeniu z zaleceniami do domu w zakresie ćwiczeń, instruktaży odpowiedniego postępowania oraz doboru ODPOWIEDNIEGO obuwia dla dzieci i dorosłych. Możemy liczyć również na pomoc fizjoterapeutów z naszego Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji i Masażu COMPLEX w zakresie szerokiego spektrum zabiegów fizjoterapii.

DOŚWIADCZENIE

Nasze działania są poparte wiedzą i doświadczeniem: Jowity – właścicielki współpracującego z nami sklepu z wyselekcjonowanym obuwiem dla dzieci BUCIOREK – specjalistki m.in. od indywidualnego doboru obuwia, użytych materiałów, konstrukcji ortopedycznej oraz Piotra – mgr fizjoterapii, kierownika działu rehabilitacji SCRiM COMPLEX, specjalisty diagnostyki komputerowej, projektanta CAD/CAM personalizowanych wkładek ortopedycznych i obuwia ortopedycznego, od 2001 roku pracującego w zawodzie fizjoterapeuty.

Wspólnie chcemy zwiększać świadomość, jeśli chodzi o fizjologię, anatomię stóp i postawy ciała. Pomagamy likwidować dolegliwości bólowe i poprawiać komfort funkcjonowania. Edukujemy i zwiększamy bezpieczeństwo w zakresie prawidłowego rozwoju dzieci. Nieustannie się uczymy w tym zakresie i chcemy tę wiedzę przekazywać dalej. 

Zapraszamy do rejestracji na badania.

Jowita i Piotr Chudy